top of page
happy-couple-man-woman-standing-front-burning-bonfire.jpg

Biz Kimiz?

             Kampçılıkta şu unutulmamalıdır ki en temel unsur doğaya saygıdır. Bir yandan rahatınızı düşünürken diğer yandan da içinde bulunduğunuz durumun doğallığına zarar vermemek önceliklerimiz arasında yer alıyor. Bizlere böylesine mutluluk veren doğal güzelliklere saygı göstermek birinci görevimizdir. Bu da ancak eğitimle, tecrübeyle pekişmiş, bilinçli yapılan bir kampçılıkla mümkün olabilir.

 

             Grubumuzda tecrübeli, deneyimli dostlarımız ile aktaracağımız bilgilerde; ''Doğada nelere dikkat edilmeli, Kamp yeri seçimi, Kamp malzemeleri ve kampta yaşam'' gibi pratik bilgilere ulaşabileceksiniz.

 

             Peki Kampstop kimdir? Kampstop ne yapar?

             Biz bu anlattıklarımızı felsefe edinmiş enerjisi her zaman yüksek bir grup kampçı insanlarız. Geziyoruz ve deneyimlediklerimizi paylaşıyoruz. Paylaşıyoruz ki orada bir yerlerde birilerinin kalbine dokunabilelim bir ekrandan daha fazla olduğunu insanlara hissettirebilelim.

             Tecrübelerimizi paylaşıyoruz, yeri geliyor ekmeğimizi, çadırımızı paylaşıyoruz ve en önemlisi doğayı paylaşıyoruz. Bizi birleştiren en büyük şey doğa oldu. Tüm çıkarlarımızı bir kenara bırakıp doğa için çabalıyor ona emek veriyoruz.

   

             Bunu hep birlikte aynı düşünce çatısı altında yapıyoruz.

   

             Misyonumuzda ve vizyonumuzda para, reklam, hakaret, dine, dile, ırka saygısızlık asla yer almıyor. Biz yine bizim gibi doğayı paylaşabileceğimiz güzel insanlara ulaşarak bu yolda hız kesmeden ilerlemek istiyoruz.

 

             Seni de aramızda görmek dileğiyle, doğayla kal.

hhhhh.jpg
bottom of page